Regional Training Groups

Please find below all the selected sailors for the Regional Training Groups
 

Optimist 2020/21:

South
Group 1 - India Eastwood, Hennie Burlton, Hugo Dobrijevic, Jack Woolterton, Pippa Shepperd, Zac Shepherd, Kai Miller, Jessica Watson, Noa Moskovitch, Luke Elliott, Platon Khodykin, Gabriella Burlton, Sabine Potter, Thomas Saunders, Alex Saunders, Amelia Kent, Johnny Sargent, Joe Armstrong Rowland

Group 2 - William Sawtell, Ella Jones, Finn Ramus, Dirk Rogers, Henry Camm, Alex Breese, Sienna Mordaunt, Charlie Howard, Robbie Hudson, Emma Breese, Adam Craig, Cameron Bignold-Kyles, William Fletcher, Isla Fletcher, Alice Pope, Henry May, Tabitha Davies, Joseph Jones   

South West
Eliana Edwards, Lila Edwards, Archie Munro-Price, Noelle Delin, Will Hakes, Tom Hakes, Louis Hiscocks, Eddie Dorsett, Nicola Richards, Harry Franklin, Will Webster, Jacoby Keegan, Oliver McCormick, Barney Bromilow, Max Bromilow, Edward Stubbs

London & South East
Ewan Hamilton, Cinar Dortbas, Henry Lewis, Rachel Elms, Anna Elms, George Thompson, Joseph Wimpory, Iris Tsitouras-Pearce, Harry Whelan, Zara Gatehouse

East
Thomas Davey, Jason Kistruck, Hugh Andrews, Oliver Means, Osea Evans, Ralph Surguy, Cameron Bowden, Dominic Bowden, Edward Brightwell, Izzy Bartlett, Keah Edwards, George Hutcheon

North
Isabella Swan, Emilia Kidd, Elizabeth Shilling, Iola Saunders, Isobel Sandow, Conrad Daniels, Ada Daniels, Olivia Coady, Sam Dornan, Fintan Starkie, Ben Welfare, Alanna Starkie, Adam Bell, Toby Waggett, Henry Blades  

Midlands
Tristan Shaw, Jacob Bennett, Oliver Hateley, Sebastian Smith, Eddy Reid, Theo Smith, Jack Hodgkins, Will Cowley

Topper 2020/21:

South
Ewan Cameron, Jemima Fry, Oscar Fry, Grace Newbold, Arran Goodman, Jake Rawes, Finn Brook-Holmes, Henry Martin, Ella Cumming, Malachy Brown, Emily Brushett, Jake Collins, Tate Kump, Ethan Sparkes, Tim Czura, Alice Chaplin, Emma Curtis, Ffion Cerrato, Seb Davies, Immi Rees, Alfie Noel  

South West
Isabel Assirati, Maddie Smith, Olly Smith, Dan Holborn, Tilly Phelps, Abi Richards, Kyle Muelaner, Lara Odling, Devon Green, Mason Green, Finn Caddy, Madeleine Jinks, Issy Glazebrook, Noah Curtis, Ella Bishop, Robin Phipps, Oscar Filtness, Joe Reid

London & South East
Leo Yates, Jadon Brockdorff- Kennedy, Oliver Gatton, Benjamin Sharp, Alice Goldsmith, Harry Leeson, Rhys Griffiths, Gloria Smith, Reuben Hudson, Megan Thomson, Joanna Leake, Rory Clow, Edwin Cross, Samson Cross, Lauren Irons, Kaitlyn Wyatt, Bjorn Handley, Finlay Geri, Joshua James, Jibriel Bostan , Lily Browning

East
Merryn Attridge, Graydon McLeod Fleming, Charlie Newell-Johnson, Daniel McGregor, Lizzie Whitefoot, Dominic Atherton, Electra Reeves, Sam Macfadyen, Jago Jennings, Ollie Jennings, Jessica Garlick, Jamie Whittle, Beatrice Walker, Lucy Rains, Harry White, Charley White, Thomas Lloyd, Henry Moran, George MacFadyen

Midlands
Samantha Mason, Eddie Quinn, Katherine Gunn, Edward Paling, Tara Ewbank, Polly McMullan, Harriet Temple, Imogen Green, Millie Hardiman, Matthew Chadderton, Gwyneth Lanyon, Jessica Powell, Clem Middle, Joseph Rowe, Toby Gammond, Hayden Moore, Sam Grayton, Caitlin Thomas, Jess Hedgecock

North
Sachin Gholkar, Daisy Fisher, Christopher Hampshire, Alex Smith, Jacob Din, Benjamin Greaves, Theo McGonigle, Ollie Lumb, George Spence, Jasper Bramwell, Chloe Mills, Finn Goodman, Rosanna Joyce, Harriet Wood, Charlotte Cooper, Erin Young, Lewis Bacon, Tom Moss, Leon Kadioglu

 

Windsurfer:

South
Millie Searle, Guy Gibson, Olivia Robson, Milly Lindup, Ethan Page, Charlie Baker, Ned Bentley-Taylor, Millie Bentley-Taylor, Phoebe Ions, Max Ions, Sophie Blaydes, William Ziegler, Patrick West, Heather Winstanley, Michael Winstanley, Katie Millard, Tommy Millard, Alice Bennion, Luke Nash, Abigail Smith

South West
Alexander Meadway, Dylan Green, Eddie Hall, Galahad Bye, Toby Pailing, Max Collis-Smith, Milo Shaw, Darcey Shaw, Boris Shaw

London & South East
Herbie Stewart, Georgina Steele, Indira Anderson, Johnny Barr, Sebastian Howard, Tom Weller, Alice Jarrett, Ivan Bosch, Jack Bew, Patrick Rodohan, Ellie Spice, Iona Shefford, Rosie Sier, Erik Sier, Asher Brookes, Harry Webb, Olivia Salgueiro, Jack Lugton, Emma Marsh, Iris McCarthy, Anais McCarthy, Lorrie Anderson 

North
Sophie Williamson, Dylan Gardham, Katie Leeds, Hannah Boothroyd, Pascal Kim-Nugent, Daniel Read, Oliver Cooper, Ethan Weeks, Charlie Bennett, Alexander Thompson, Jack Rathburn

Midlands
Owen Silcock, Tom Law, Rebecca Pilkington, Sam Freeman, Josh Freeman, Luke Hayes 

 

RS Feva XL:

South
Josh Stokes, Hazel Jones, Harry West, Freddie Fitzsimmons, William Bracey-Davies, Freddie Callaghan, Allegra Massey, Ben Stokes, Sophie Watson, Holly Mitchell, Laura Elms, Holly Fisher, Imogen Jones, Daniel Vaughan, Harry Patten, Harry Baddeley, Thomas Roy, George Massey, Jess Caldwell, Toby Holmes - Ling, Katy Fisher, Jess Charlesworth, Laura Hantrais, Max Sydenham, Nia Mecklenburgh, Izzy Massey, Tristan Ahlheid, Toby Sherrington

South West
Josh John-Ringe, Felix Gibbons, Anna Cox, Rose Hallam, Kitty O'Halloran, Rosie Sheahan, Zeb Fellows, Maia Delin, Angus Bailey, Oscar Gibbons, Charlotte Cox, Benjamin Marsden, Ciara Lily O'Halloran, Susie Sheahan, Fin Gribbin, Vanja Ramm-Ericson

North
Max Brodie-Greer, Matthew Rayner, Zak Sanderson-Davies, Esme Barraclough, James Catterall, Felix Stewart, Max Rawlinson, Edie Johnson, Tilda Brayshay, Zoe SandersonDavies, Tom Johnson, Rebecca Green, Liam Farrell, James Armstrong

Midlands
Freddie MacLaverty, Patrick Hill, William Bailey, Freddie Sunderland, Keira Luke, Jonathan Hill, Toby Hatsell, Stella Nygard, Imogen Wade, Georgiana Caldecott

 

ILCA 4 

North

TBC

South

TBC